Keskustoimisto

Keskustoimisto
Avoinna ma-pe klo 8.30 - 16.15
 
Katuosoite: Haapaniemenkatu 7-9 B, 12. krs.
Postiosoite: PL 194, 00531 Helsinki
Vaihde: (09) 693 831
Faksi: (09) 693 8630
svs@venajaseura.com

 

VenäjänMatkat ja kielikurssit

Matkatoimistopäällikkö

Taru Linna
puh. (09) 693 8613
taru.linna@venajaseura.com

 

 

Kirjanpito, jäsenasiat

Tarja Ahonen
puh. (09) 693 8618
tarja.ahonen@venajaseura.com

 

 

Kulttuurisihteeri

Merja Jokela
puh. 0400 369 439
merja.jokela@venajaseura.com

 

 

Tiedottaja

Sisko Ruponen
puh. (09) 693 8688
 

 

Talous-, järjestö- ja henkilöstöasiat

Matti Moilanen
puh. (09) 693 8617
040 595 0849
matti.moilanen@venajaseura.com

 

 

 

Rahaliikenne, kirjanpito

Kaisu Hynynen
puh. (09) 693 8614
kaisu.hynynen@venajaseura.com

 

Projektipäällikkö
Suomalais-venäläinen kulttuurifoorumi
Olga Kauppinen
puh. (09) 693 8642 
045 7732 4445
olga.kauppinen@venajaseura.com

 

 

Pääsihteeri

Merja Hannus
puh. (09) 693 8600
merja.hannus@venajaseura.com

 

 

 

Sihteeri

Marja Paavilainen
puh. (09) 693 8601
marja.paavilainen@venajaseura.com